GÜNHAFDER 6.Gleneksel Handüzü Buluşmasına Davet
Geleneksel hale gelen Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen ilçemizdeki kur'an kursları Mezun ve Mensupları ile dernek üyelerimiz bu yıl 6. kez buluşacak.
Tarih : 17 Ağustos 2019 Cumartesi 14:16Görüntüleme : 761

Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği (GÜNHAFDER) tarafından yapılan açıklamada, GÜNHAFDER'in organize ettiği buluşma gününe Güneysu ilçesindeki kur'an kurslarında okumuş veya mezun olmuş bütün mezunların katılım sağlayabileceği ifade edilerek, "Bu buluşmalar sayesinde mezunlar birbirleriyle hasret gideriyor, eski ve yeni mezunlar bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunuyor. Böylece şu anda bu kurslarda okuyan öğrencilerle de mezun öğrenciler bir araya getiriliyor.

Buluşma gününün 25 Ağustos 2019 Pazar günü saat 11.00'da Güneysu Handüzü Yaylası'nda yapılacağını belirten Günhafder Başkanı Mustekim Kaba, amaçlarının Güneysu İlçesindeki Kur'an kurslarındaki mezun öğrencileri bir araya getirmek ve mezunlar arasındaki kaynaşmayı sağlayarak aradaki bağları daha da güçlendirmek olduğunu ifade etti. Buluşma gününe mezun öğrencilerin yanı sıra kur'an kurslarında görev yapmış öğretmenlerin ve ilçemizdeki din görevlisi hocaefendilerin'de katılımını beklediklerini kaydeden Kaba, ''Mezunlarımıza çok güzel bir program hazırladık. Programda, mezunlarımızın konuşmaları ve çeşitli etkinlikler olacaktır'' dedi.

Facebook'tan Takip Edin
Duyuru
Ziyaretçi Defteri
Osman Kabil :
Hafızlar derneğini yapmış oldukları çalışmalar dol..
Habibe Eryaman :
Günhafder faaliyetlerini takdire şayan buluyorum. ..
Ömer Türk :
Sivil toplum örgütü olarak günhafderin başlatmış o..
Dilara Atmaca :
Günhafderin çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. ..
Fahri Baş :
Yüce Rabbim hizmetlerinizde başarılar ihsan eylesi..
Tüm Yazılar
Merkez Mah.Yusuf Hoca Cad. No 63 - E-Mail : iletisim@gunhafder.org
Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem