GÜNHAFDER'den Güneysu İlçe Müftüsü Abdulkerim Çelik'e Ziyaret
Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği (GÜNHAFDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustekim Kaba, Denetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Müftümüz Abdulkerim Çelik'i makamında ziyaret etti.
Tarih : 20 Eylül 2019 Cuma 17:27Görüntüleme : 1050

Ziyarette, Günhafderin başlattığı  Arapça Eğitim projesi ve derneğin diğer faaliyetleri hakkında bilgiler veren GÜNHAFDER Başkanı Mustekim Kaba: "Dernek olarak sayısı her geçen gün artmakta olan üyelerimize ve ilçemize eğitim adına bilhassa kur'an kurslarında yetişen hafızlara daha iyi hizmet verebilmek ve ilçemizdeki din eğitimi sıkıntılarını minimum seviyeye indirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün burada ilçemizin din eğitimi sorunlarını konuşmak ve nitelikli hafızlar yetiştirmek kaydıyla ve sorunlara kalıcı çözümler üretmek adına fikir alışverişinde bulunduk." dedi.

İlçe Müftümüz Abdulkerim Çelik ise, "Kur’an ve Sünnet eksenli bir nesil yetiştirmek istiyorsak bu davaya sahip çıkmalıyız", sözleriyle dernek yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında ellerinden geldiğince destek olmaya çalışacaklarını ifade etti.

Müftü Çelik, Günhafder Başkanı ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi.

Facebook'tan Takip Edin
Duyuru
Ziyaretçi Defteri
Osman Kabil :
Hafızlar derneğini yapmış oldukları çalışmalar dol..
Habibe Eryaman :
Günhafder faaliyetlerini takdire şayan buluyorum. ..
Ömer Türk :
Sivil toplum örgütü olarak günhafderin başlatmış o..
Dilara Atmaca :
Günhafderin çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. ..
Fahri Baş :
Yüce Rabbim hizmetlerinizde başarılar ihsan eylesi..
Tüm Yazılar
Merkez Mah.Yusuf Hoca Cad. No 63 - E-Mail : iletisim@gunhafder.org
Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem