Günhafder, 2020 yılı vekâlet yoluyla kurban kesim bedellerini açıkladı
Günhafder Başkan Vekili Adem Erkan, Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneğinin bu yıl vekaletle kurban kesim bedelini 1000 TL olarak belirlediklerini açıkladı.
Tarih : 25 Haziran 2020 Perşembe 14:42Görüntüleme : 622

“GÜNHAFDER vekaletle kurban bedeli 1000 TL”

2020 yılı kurban bedellerini açıklayan Başkan Yardımcısı Erkan,  “Güneysu Kur'an Hafızları Eğitim ve Kültür Derneği olarak öğrencilerimiz için bu yıl vekâlet yoluyla kurban kesim bedellerini belirledik. Yapmış olduğumuz hesaplama ve müzakereler sonucunda bu yıl vekaletle kurban kesim bedelini  1000 TL olarak belirledik” dedi.

“İnternet üzerinden de bağış yapılabilecek”

Başkan Yardımcısı Erkan, Günhafder'in yürütmüş olduğu çalışmalara ve vekaletle kurban organizasyonuna destek vermek isteyenlerin http://www.gunhafder.org/Iletisim.html adresinden de online olarak bağış yapabileceklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Vekaletle kurban organizasyonuna destek vermek isteyenler internet üzerinden de mobil bağış uygulamamızdan bağışlarını gerçekleştirebilirler. Günhafder Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyelerimize de ulaşarak  hayırseverlerimiz Günhafder kurban programına katılım sağlayabilirler. Ayrıca Vatandaşlarımız 0536 810 42 36 ve ya 0530 603 89 58 numaralı çağrı merkezini arayarak kurban vekâleti hakkında detaylı bilgi alabilir. ”

Toplantıya, Günhafder Başkan Yardımcıları Adem Erkan, Muhammet Yıldırım, ve Faik Kalın, Günhafder Kur'an-ı Anlama Temel Öğretim Kursu Koordinatörümüz Mustafa Peçe ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldı.

Facebook'tan Takip Edin
Twitterda Takip Et
Ziyaretçi Defteri
Osman Kabil :
Hafızlar derneğini yapmış oldukları çalışmalar dol..
Habibe Eryaman :
Günhafder faaliyetlerini takdire şayan buluyorum. ..
Ömer Türk :
Sivil toplum örgütü olarak günhafderin başlatmış o..
Dilara Atmaca :
Günhafderin çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. ..
Fahri Baş :
Yüce Rabbim hizmetlerinizde başarılar ihsan eylesi..
Tüm Yazılar
Merkez Mah.Yusuf Hoca Cad. No 63 - E-Mail : iletisim@gunhafder.org
Tasarım : Rizedeyiz Bilgi İşlem